PROTOKOL LİSTESİ
 
KAYMAKAM
 
1
Kaymakam
Turan ERDOĞAN
 
   
BELEDİYE BAŞKANI
 
2
Belediye Başkanı
Hüseyin ÇAĞRI
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE SAVCI-HAKİMLER
 
3
Cumhuriyet Savcısı
Arif Koray MUTLU
 
4
Cumhuriyet Savcısı
Maksut ARAL
 
5
Cumhuriyet Savcısı
Ahmet KABADAYI
 
6
Hakim
Kübra Çınar MUTLU
 
7
Hakim
Melike EMECEN
 
8
Hakim
Melahat ERYİĞİT
 
 9
Hakim
Ömer ÇİFTÇİ
 
                                      BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI
 
10
Karacaören Belediye Başkanı
Muhterem ALGÜL
 
11
Pazarağaç Belediye Başkanı
Adem BULUT
 
BARO TEMSİLCİLİĞİ
 
12
Baro Temsilcisi
Av. Cengiz MİNVER
 
KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÇAY M.Y. OKULU
 
13
Çay M.Y.Okulu Müdürü
Doç. Dr. Hüseyin KOÇAK
 
 
JANDARMA KOMUTANI
 
14
Jandarma  Komutanı                  Mehmet Serkan GENÇER
 
ÇAY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
 
15
Emniyet Müdürü 
Ahmet Sadık SEMERCİ
 
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
 
16
AK Parti İlçe Başkanı
Ali ÇELİKBAŞ
 
MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIKLARI
 
17
CHP İlçe Başkanı
Ali SELVİ
 
18
MHP İlçe Başkanı
Ali SAKCI
 
İLÇE GENEL İDARE KURUMLARININ ŞUBE BAŞKANLARI
 
19
Müftü
Adem YILDIZ
 
20
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Abdülkadir ÖZAYDIN
 
21
İlçe Nüfus Müdürü 
Abdil YAŞAYACAK
 
22
Özel İdare Müdür V.
Nurettin ARI
 
23
İlçe Malmüdürü V.
Beytul AKBAY
 
24
Vergi Dairesi Müdür V.
Şerife ÇAMLIBEL
 
25
İlçe Milli Eğitim Müdürü
M.Ali SERİN
 
26
İlçe Sağlık Müdürü
DR. GÜLŞAH BAKAN
 
27
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür V.
Berati AKMAN
 
28
İlçe Tapu Sicil Müdürü
Engin TOLGAY
 
29
Tapu Kadastro Teknikeri
Fatih ERGÜVEN
 
30
Sosyal Güvenlik Mrk.Müd.
Olcay DOĞRU
 
31
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü
Akif TAŞPINAR
 
32
S.Y.D.V. Müdürü
İbrahim KUMCU
 
KAMU İKTİSADİ KURULUŞLARI İLÇE DAİRE BAŞKANLARI
 
33
PTT Müdürü
Perihan MEŞE
 
34
Türk Telekom Şefi
Üzeyir YILMAZ
 
35
T.M.O. Ajans Müdürü
Ali ÇIRAK
 
36
Orman İşletme Şef V.
Oktay KAYA
 
37
DDY Şefi
Muammer UÇAK
 
38
Pancar Bölge Şefi
Hakkı BESTELCİ
 
39
Osmangazi EDAŞ İşl. Şefi
Emrah ÜSTÜNDAĞ
 
İLÇE BANKA MÜDÜRLERİ
 
40
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
SEZAİ YILMAZ
 
41
Halk Bankası Müdürü
İbrahim ÇATAL
 
42
Şekerbank Müdürü
Mehmet BİLGİN 
 
MECLİSTE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
 
43
Demokrat Parti İlçe Başk.
Erkan DURSUN
 
 
 
44
Vatan Partisi İlçe Başkanlığı
Mehmet Nuri HAŞAR
 
45
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığı
 Şükrü ERBİLGİN
 
46
Saadet Partisi İlçe Başkanlığı
Süleyman ÇITAMAK
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
 
47
İl Genel Meclisi Üyesi
Bahri ARIKAN
 
48
İl Genel Meclisi Üyesi
Osman KOÇ
 
49
İl Genel Meclisi Üyesi
İsa ÇAĞA
 
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLÇE BAŞKANLARI
 
50
Ticaret Odası Başkanı
Salih KAYGISIZ
 
51
Ziraat Odası Başkanı
Bayram AVDAL
 
52
Esnaf Sanatkar Odası Başkanı
Ceylan GÜLER
 
53
Şoförler Odası Başkanı
Muhterem FİDAN
 
54
Esnaf Kefalet Koop. Başkanı
Selçuk ÇİVRİL
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
55
Kızılay Derneği Çay Şube Bşk.
Mustafa YAKUT
 
56
Türk Hava Kurumu Çay Şb. Bşk
Hüseyin YALÇIN
 
57
Atatürkçü Düşünce Derneği
Duran KÖKSAL
 
BASIN
 
58
Anadolu Ajansı Temsilcisi
Kadir KİPER
 
59
Doğan Haber Ajansı Temsilcisi
Muzaffer NAL